Tegoroczny Weekend Inspiracji w Szczytnie uznajemy za udany! W czwartek Magdalena Frączek wraz z fantastycznym perkusistą Patrykiem Głykiem zaprezentowali nam w Pubie No 9 świeże brzmienie utworów z albumu Effatha. A sobotę spędziliśmy na wspólnej rekreacji w parku.

Koncert magda.leny był wydarzeniem niezwykłym. Ta młoda artystka ma szczególną zdolność ubierania myśli w słowa, które płyną z jej serca do serc słuchaczy. Jej przekaz porusza szczerością i autentycznością. Magda nie boi się eksperymentowania swoim głosem i przepięknie gra na pianinie. Taka forma połączona z mocnym przekazem zaskoczyła wiele osób zgromadzonych tego wieczoru w klubie. Szczególne podziękowania za współpracę przy organizacji koncertu kierujemy do właścicieli Pubu no. 9.

Sobota w parku również była bardzo dobrym, intensywnie spędzonym czasem. Jak zwykle, wśród najmłodszych największe emocje budziły ogromne bańki mydlane.
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia w naszej galerii, a także relacji przygotowanej przez TVP Olsztyn: http://www.tvp.pl/olsztyn/informacja/informacje/wideo/16813-godz-1830/12122863

Za wsparcie dziękujemy sponsorom: firma Danpol, restauracji Zacisze oraz wszystkim darczyńcom indywidualnym.
Jeżeli chciałbyś dostawać informacje o kolejnych naszych akcjach w Szczytnie prosimy o wysłanie emaila na adres: kontakt (at) msr . org . pl

Weekend Inspiracji 2013