Misja Służby Rodzinie to bardzo rożne formy działania, skupiające się na jednym celu: budowanie zdrowych rodzin. Poniżej przykłady naszych regularnych działań. Skontaktuj się z nami lub zapisz na newsletter jeżeli jesteś zainteresowana lub zainteresowany by dołączyć 🙂


Spotkania dla kobiet “Twórcza partnerka”

Żony spotykają się raz w tygodniu i w małym gronie uczą się jak być żoną atrakcyjną i wczuwającą się w potrzeby męża. Aktualne grupka działa na warszawskim Ursynowie.

 


Spotkania dla kobiet “Klub Twórczych Mam”

Praktyczne spotkania o tym jak stawać się lepszą matką i wprowadzać pełną miłości dyscyplinę wobec dzieci. Aktualne grupki są zorganizowane na Ursynowie, w Józefosławiu (obok Warszawy) i w Grodzisku Mazowieckim.

 


photo-1437943085269-6da5dd4295bf

Spotkania dla mężczyzn

Spotkania pomagające stawać się prawdziwym mężczyzną organizowane są raz na kilka tygodni, z reguły na Ursynowie. Czasem jest to weekendowy czas modlitwy i formacji poza Warszawą.

 


photo-1452457807411-4979b707c5be

Spotkania dla narzeczonych w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego (K.E.N. 101)

W czwartki o 19:00 odbywają się konferencje dla narzeczonych na Ursynowie, część z nich jest prowadzona przez osoby z Misji Służby Rodzinie. Polecamy!

 


TcfBSCXCSDKGVXz9wHN9_sneaks1Spotkania dla młodych

Młodzi dorośli (wiek studencki i po studencki) spotykają się w każdy piątek wieczorem na Ursynowie. W programie wspólna modlitwa, rozważanie Słowa Bożego i kolacja. Zapraszamy