Pracą Fundacji MISJA SŁUŻBY RODZINIE od jej założenia w 1992 roku kierowali Mariola i Piotr Wołochowicz. Bóg powołał Mariolę do wieczności w lipcu 2016 r. W małżeństwie przeżyli szczęśliwe 34 lata 5 miesięcy i 4 dni. Razem wychowali troje dzieci, obecnie już dorosłych, głęboko wierzących ludzi. Jeszcze razem doczekali się dwóch synowych i wnuka ur. w 2015 r.

Przez wiele lat wspólnie zaangażowani byli w różne formy odnowy biblijnej i poradnictwa rodzinnego. Autorzy licznych publikacji, m.in. „Jak w pełni wykorzystywać Boży dar płciowości? – czyli – Seks po chrześcijańsku”, „Złamać szyfr czyli jak zrozumieć małżonka” współautorzy „Zanim wybierzesz…” (przygotowanie do życia w rodzinie dla szkół średnich), swego czasu prowadzili stałe rubryki w czasopismach „Droga” i „Absolutnie fantastyczne”.

Po śmierci żony dr Piotr Wołochowicz kontynuuje prowadzenie Misji przy wsparciu dzieci i współpracowników. Cały czas dopracowywane są kolejne książki, których pisanie rozpoczęte zostało jeszcze za życia Marioli.

Pełną bibliografię znajdziesz w dziale książki.

Strona poświęcona pamięci Marioli: www.mariola.wolochowicz.pl

Mariola i Piotr Wołochowicz wraz z synem i córką

Mówią:

“Książki Trobischów odegrały w naszym życiu szczególną rolę. Ponieważ tak wiele im zawdzięczamy – pragniemy teraz dzielić się z innymi tym dziedzictwem i dalej twórczo je rozwijać.”