img_5451Kwietniowe rekolekcje wielkopostne w Lublinie były już jakiś czas temu, ale owoce widać do dziś. Był to wspaniały czas dzielenia się ze studentami Bożą miłością i Jego planem co do miłości ziemskiej. A co mówią na temat tego czasu sami uczestnicy rekolekcji?

Rekolekcje w Lublinie

„Te rekolekcje to był dla mnie naprawdę wręcz mistyczny czas doświadczenie Prawdziwej Miłości, upewniłam się, że wciąż mieszczę się w „normie” pomimo, że za rok kończę studia i wciąż nie mam narzeczonego-jak Was widzę to wierzę, że warto czekać na tego Jedynego, którego przeznaczył mi sam Dawca Miłości i nie warto „rozmieniać ” się na drobne 😛 „

Jadzia

Rekolekcje w Lublinie

„Konferencje były niesamowite. Kiedy zobaczyłem plakat o tej serii konferencji podszedłem do nich dość sceptycznie ale zarazem ciekawość się domagała. Pytałem Boga czy dobrze byłoby pójść, zobaczyć i przyszedłem. Rozmawiałem z panem Piotrem i panią Mariolą, zeszło nam chyba z godzinę ale to i tak mało żeby wszystko zawrzeć. Choć i tak bardzo dużo dostałem rad, wskazówek i słów wsparcia. Najbardziej mnie poruszyła część sobotnia konferencji, wychowywałem się bez rodziców i takie słowa i gesty były dla mnie bardzo potrzebne. Zwykłe uściśnięcie ręki i dobre słowo, czasem tak niewiele potrzeba.”

Piotr

Świadectwa po rekolekcjach w Lublinie