W sobotę 29 listopada ponad 30 kobiet zebrało się na wyjątkowe spotkanie „Piękna na zewnątrz i wewnątrz”. W przemiłej atmosferze miałyśmy możliwość zastanowić się bardziej nad tym tematem. Na początku Agnieszka podzieliła się historią swojego życia. Opowiedziała o tym, jak spotkanie z Jezusem przemieniło odrzucenie, jakiego doświadczała, w przynależność, smutek w radość, lęk w odwagę, a osamotnienie w posiadanie przyjaciół. Potem wysłuchałyśmy także innej Agnieszki i Izy, które mówiły o swoim zaufaniu do Boga i pewności w jakiej mogą dzięki temu kroczyć, nawet wtedy gdy przechodzą w życiu bardzo trudne problemy.
Kolejnym punktem programu była prezentacja kosmetyków naturalnych. Mogłyśmy o nich nie tylko posłuchać, ale je zobaczyć, powąchać, spróbować, a każda z nas dostała kosmetyczny upominek.
Po przerwie na przepyszne, zdrowe jedzenie, zwieńczeniem tematu piękna, była prezentacja absolwentki SGGW na temat „Zdrowie a uroda”. Dowiedziałyśmy się tego, w jaki sposób braki konkretnych witamin i składników odżywczych wpływają na nasze organizmy oraz co jeść, aby temu zapobiec, a w konsekwencji odżywiać od wewnątrz naszą cerę, włosy i paznokcie.

A co powiedziały inne uczestniczki spytane co im się najbardziej podobało?

„Serdeczna babska atmosfera, ciekawy temat dający do myślenia”

Małgorzata

„Wykład o pięknie wewnętrznym kobiety, świadectwa, rozmowa w grupach i indywidualnie”

Gosia

„Bardzo przyjazna atmosfera (bardzo przyjazna mimo, że byłam pierwszy raz)”

Irena

Relacja z feminarium